Skystu vandeniliu varoma jachta už 645 mljn. JAV dolerių

Naujausias Bill Gates’o pirkinys – jachta už 645 mljn. JAV dolerių.

Microsofto milijardierius užsisakė Sinot Aqua – 112 metrų ilgio, pirmąją pasaulyje skysto vandenilio kuru varomą super jachtą su penkiais deniais, baseinu, SPA, namų (laivo) kino teatru, sporto sale, sraigtasparnio nusileidimo aikštele ir itin prabangiais kambariais. Jachta sukurta Olandų firmos Sinot ir pernai buvo demonstruojama Monako jachtų show. Kūrėjai realizavo pačias drąsiausias svajones ir jachtos kūrime naudojo naujausias, inovatyviausias technologijas.

Jachtos apartamentai paruošti ir pilnai pritaikyti 14-ai svečių ir 31-am įgulos nariui. Jachta pilnam išplaukimui į jūrą bus paruošta iki 2024-ųjų. Varoma dviejų 1 MW variklių, ji galės pasiekti 17 mazgų greitį (apie 32 km/h) ir be papildomo kuro galės nuplaukti 6035 km.

Bill Gates mėgsta poilsiauti jachtose, tik iki šiol jis jas nuomodavosi, o šis pirkinys – pirmoji milijardieriaus nuosava jachta. Bill Gates šiuo metu yra antras turtingiausias pasaulyje žmogus, turintis turto už 96,5 mlrd JAV dolerių. Kartu su savo žmona Melinda jis valdo savo įkurtą Bill and Melinda Gates Foundation, (Wiki) ir labdarai iš viso jau yra paaukojęs apie 45,5 mlrd. JAV dolerių.

This slideshow requires JavaScript.

 

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas