⭐ Contribee prenumerata

Sveiki, mieli lankytojai ir skaitytojai.

Vis daugiau laiko praleidžiant prie straipsnių rašymo ir jų talpinimo šiame puslapyje, plius turint naujų idėjų, toliau vystant pasirinktą tematiką, plius eilėj belaukiant krūvai verstinų tekstų, sumojau atidaryti paskyrą rėmėjų platformoje Contribee, kur visi norintys, matydami šio puslapio ir viso turinio prasmę bei reikalingumą, gali paremti mano veiklą vienkartine suma ar kasmėnesine įmoka, tapdami prenumeratoriais.

Aš ir toliau, tikėdamas savo pašaukimu, rašysiu, versiu ir talpinsiu tekstus nemokamai – tuos, kuriuos matysiu esant pirmos būtinybės, matysiu esant svarbius ir reikalingus žmonėms, kaip “pirmoji pagalba” dvasiai ir sielai. Tai bus absoliuti dauguma straipsnių ir grafikos, ateityje – audio/video medžiagos.

Prie kai kurių tekstų sugaištu labai daug laiko, kartais savaitę, dvi ar net daugiau, – užima informacijos rinkimas, vertimas į lietuvių kalbą, iliustracijų ruošimas, viso turinio sisteminimas, apibendrinimas ir sutvarkymas. Tokius “laiką ėdančius” tekstus, kurie nepatenka į “pirmosios pagalbos” skirsnį, laikysiu “prabangos preke”, talpinsiu Contribee platformoje ir jie bus prieinami tik prenumeratoriams. Kopijos taip pat bus patalpintos ir čia, elijas.lt puslapyje, kur galėsite skaityti, įvedę slaptažodį, gautą Contribee platformoje, žymiai patogesniame formate ir su maksimaliu grafiniu apipavidalinimu. Tokie straipsniai bus pažymėti žvaigždute ⭐ pavadinime (kaip ir šis straipsnis, kurį dabar skaitote), kad iškart pamatytumėte, jog tai premium turinys. Be abejo, visada bus laisvai prieinamas straipsnio pristatymas ir didesnė ar mažesnė jo ištrauka, kad galėtumėte susidaryti vaizdą, apie ką jis.

Jūsų patogumui ir didesnei pasirinkimo laisvei š viso yra 6 prenumeratų lygiai – jų visų aprašymus rasite Contribee puslapyje. Prenumerata paremta abipusiu bendradarbiavimu, dėkingumu ir atsidėkojimu. Aš bet kuriuo atveju rašysiu toliau, nepriklausomai nuo nieko, nebent brangstantis puslapio išlaikymas man taps nebepakeliamas, ar man reikės imtis kitų būtinų reikalų. Taigi, aš rašau, jūs remiat atsidėkodami už mano rašymą, aš rašau daugiau, atsidėkodamas už jūsų rėmimą, jūs dar daugiau remiat, aš dar daugiau rašau. Tai vadinasi begalinis abipusis palaiminimas – kas ką turim tas tą duodam 🙂

Prenumeratą bet kada galima nutraukti, kada tik panorėsit.

Paremkite puslapį, tapkite Contribee prenumeratoriumi

 

Nuoširdus ir didelis ačiū jums už palaikymą ir paramą!
Tai padės man pateikti dar daugiau ir įvairesnio turinio, realizuoti naujas idėjas, plėtoti ir vystyti tinklapį, kurio nauda ir reikalingumu aš niekada neabejojau.

Stasys


O čia keletas atsiliepimų apie mano straipsnius. Nesijaučiu labai patogiai, juos talpindamas, nes aš seno kirpimo ir nepratęs girtis, bet įdedu juos dėl tų, kurie manęs nepažįstate ir nesate daug skaitę mano minčių, kad išgirstumėte bent keletą nuomonių:

Skirti paramą

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas