Pašaukimo svarba jūsų gyvenime

Autorius: Ron Kurtus

Labai svarbi jūsų gyvenimo dalis yra jūsų pašaukimas. Tai jūsų karjera ar net verslas. Jūsų pašaukimo išpildymas gali prisidėti prie pasitenkinimą teikiančio ir sėkmingo gyvenimo. Kad jūsų pašaukimas teiktų pasitenkinimą, turite turėti tikslą, padėti kitiems ir rūpintis ateities kartomis.

Jums gali kilti klausimų:

Kaip rasti gyvenimo tikslą?
Kaip pagalba kitiems veikia jūsų karjerą?
Kodėl reikia rūpintis ateities kartomis?

Turėkite gyvenimo tikslą

Jei turite gyvenimo tikslą, turite viską. Kiekvienas žmogus turi unikalią gyvenimo misiją. Svajonė apie tai, kas galėtų būti ateityje, yra svarbesnė už tai, kas buvo praeityje.

Būdas surasti tikslą – susitelkti į tai, kuo norite būti, nuspręsti, ką norite daryti, ir apsvarstyti vertybes bei principus, kuriais grindžiamas jūsų charakteris ir indėlis į visuomenę.

Jei jums patinka užsiimti kokia nors veikla, jei jums kas nors gerai sekasi, jei jums rūpi išspręsti kokią nors problemą arba jei svajojate pasiekti kokių nors aukštumų, esate pakeliui į savo gyvenimo tikslo suradimą.

Siekite savo tikslo tarnaudami

Užuot stengęsi tapti statusą visuomenėje turinčiu asmeniu, stenkitės tapti vertės žmogumi, t.y. žmogumi su kilnių vertybių sistema. O būdas tai padaryti – padėti kitiems. Misija atgyja tik tarnaujant – rūpinantis kitais.

Visa gero verslo samprata grindžiama tuo, kad klientui teikiami produktai ar paslaugos, kurie padės tam klientui pasiekti savo tikslus. Sėkmingai veikiantys verslai daro viską, kad padėtų savo klientams. Panašiai ir darbe, jei būsite nusiteikę dirbti taip, kad padėtumėte įmonei gauti tai, ko ji nori ar ko jai reikia, – jūsų karjera bus sėkminga.

Vienintelis būdas išnaudoti visą savo potencialą – tarnauti kitiems, todėl turėtume įprasti padėti. Kai padedame kitam, padedame sau, atrandame prasmę, o mūsų pasitenkinimas išauga.

Nauda ateities kartoms

Šis principas teigia, kad jei norite laimės visam gyvenimui, turėtumėte stengtis padėti kitoms kartoms. Šios planetos žmonės yra tarpusavyje susiję įvairiausiais ryšiais.

Valdymo dėsnis reikalauja, kad ateities kartoms planetą perduotume geresnės būklės, nei ją radome. Viską turėtume daryti tinkamai ir su didele pagarba žmonėms ir kitai kartai.

Dirbdami pagal savo pašaukimą, darbą ar verslą dirbate tam, kad atneštumėte naudos savo šeimai – ypač savo vaikams. Tačiau taip pat jūsų darbas neturėtų būti toks, kad vien dėl asmeninės naudos naikintų aplinką ar kitų žmonių gyvenimus. Taip besielgiantis žmogus gal ir gali turėti daugiau materialinės gerovės, bet niekada nebus patenkintas savo gyvenimu.

Santrauka

Kad jūsų pašaukimas teiktų pasitenkinimą, turėtumėte turėti tikslą, padėti kitiems ir rūpintis ateities kartomis. Tai padės jums gyventi gerą ir sveiką gyvenimą.


Ronas Kurtus’as (Ron Kurtus) yra mokslininkas ir rašytojas.

Viskonsino-Milvokio universitete jis baigė matematikos ir fizikos studijas, Viskonsino-Medisono universitete – fizikos, o Misūrio universitete – matematikos studijas.

Vėliau Kurtus dėstė matematiką Misūrio universitete, fizikos mokslus Milvokio srities technikos koledže ir matematiką Vaukšos technikos koledže.

Daug metų dirbo mokslinį darbą įvairiose įmonėse: Santa Barbaros tyrimų centre kūrė infraraudonųjų spindulių jutiklius meteorologiniams palydovams, “Hughes Aircraft Co.” testavo elektro-optines sistemas, vadovavo lazerinių kosminių ginklų kūrimui oro pajėgų strateginės gynybos iniciatyvos programoms.

Kurtus parašė dvi knygas: Gravity and Gravitation ir Tricks for Good Grades.

Jo parašyta medžiaga taip pat cituojama 151 išleistoje knygoje, įskaitant fizikos vadovėlius bei NASA išleistą knygą.

Ronas Kurtus’as įkūrė “Mokyklą čempionams” (School for Champions). Tai internetinis šaltinis, kuris padės jums tapti nugalėtoju, lyderiu ir sėkmingu žmogumi įvairiose srityse. Kitaip tariant, ji padės jums tapti čempionu tame, ką darote. Svetainėje rašoma:

Šios svetainės tikslas – padėti jums išnaudoti savo galimybes ir tapti čempionu studijų, asmeninio gyvenimo, karjeros ar verslo srityje. Ji taip pat gali leisti jums padėti kitiems siekti savo tikslų.

Man visada buvo įdomu įgyti žinių apie įvairius dalykus, sužinoti, kaip siekti asmeninio tobulėjimo, ir tobulėti profesinėje srityje. Noriu pasidalyti informacija, kurią sužinojau, ir medžiaga, kurią išmokau iš geriausių įvairių sričių žmonių, taip pat kai kuriomis savo idėjomis ir koncepcijomis.

Mokykla čempionams™ padės jums įgyvendinti savo svajones.

Ar svajojate apie malonų gyvenimą, kuris galbūt būtų produktyvus ir sėkmingas? Daugelis žmonių turi tokį tikslą, tačiau dažnai jį sunku pasiekti. Yra daugybė jėgų, kurios gali paversti gyvenimą kova, įskaitant ir tas, kurias jūs patys sau primetate. Šiame skyriuje pateiktos pamokos padės jums siekti savo tikslų ir tapti gyvenimo čempionu.

Svarbu turėti veiksmingą požiūrį į tai, kas yra gyvenimas ir kaip kuo geriau išnaudoti savo patirtį Žemėje. Jūsų gyvenimo filosofija turėtų būti pozityvi ir konstruktyvi. Mums reikia žmonių, turinčių pozityvią ir aiškiai apibrėžtą gyvenimo filosofiją, nes būtent jie bus lyderiai.

Šios pamokos padės jums geriau suvokti, kas yra gyvenimas ir ką turėtumėte laikyti svarbiu savo gyvenime. Ši nauja perspektyva padės jums siekti tapti čempionu ir įgyti žinių bei įgūdžių jus dominančiose srityse.

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas