CNN Heroes dėmesys – vertiems ir nusipelnusiems žmonėms

CNN – Amerikos televizijos naujienų kanalas, su milžiniška auditorija, turi vieną nuostabiausių kasmetinių renginių – CNN Heroes. Tai ištisa, kasmet ilgai vykstanti kampanija, kurios metu žiūrovai ir portalo lankytojai renka labiausiai nusipelnusį ‘didvyrį’ – žmogų, kuris savo darbais prisidėjo daugiausiai prie kitų žmonių ir visuomenės gerovės, taip pat gamtos bei gyvūnų saugojimo ir globojimo. Prasidėjusi 2007 metais, CNN Heroes yra prasminga ir sėkminga veikla, padėjusi daugybei žmonių pastebėti ir įvertinti tuos, kurie savo kasdieniu darbu ir pastangomis to nusipelno savo labdaringa veikla.

Herojai ir jų darbai patys įvairiausi: rūpinasi ligoninėje gulinčiais vaikais, suteikdami jiems džiaugsmo, dovanodami naujų žaidimų; tvarko aplinką ir valo upes bei ežerus; padeda vaikams įveikti skausmą, netekus artimųjų; padeda žmonėms, grįžusiems iš įkalinimo vietų, susirasti darbą ir pradėti naują gyvenimą; gelbsti ir rūpinasi beglobiais gyvūnais; padeda įsikurti imigrantams; užima vaikus, rengdami jiems nemokamas treniruotes; maitina vargšus ir benamius; suteikia pramogų ir užsiėmimų senjorams ir t.t.

Pagrindinis metų show vyksta rudenį, kuomet pristatomi Top 10 herojų, atrinktų žiūrovų ir skaitytojų balsavimais. Į finalus patekę herojai yra ne tik pastebimi ir pagerbiami, bet taip pat ir paskatinami rimtomis piniginėmis premijomis, kad toliau galėtų tęsti savo naudingą ir prasmingą veiklą. Dešimt geriausių gauna po 50.000 JAV dolerių kiekvienas, o išrinktas Metų herojus gauna dar papildomai 250 tūkst. JAV dolerių. Šiais metais CNN Heroes turi sponsorių – Subaru, kuris skirs 500 tūkst. JAV dolerių, t.y. po 50 tūkst. kiekvienam iš Top 10 herojų.

CNN Heroes puslapis

2019 CNN Hero of the Year Freweini Mebrahtu
CNN Heroes apdovanojimų akimirka
Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas