Apie elijas.lt

elijas.lt yra apie laimę, kurios mes visi trokštame ir siekiame.

Būti laimingu yra tavo pašaukimas. Suradęs savąjį pašaukimą, būsi laimingas, taip išpildydamas savo pašaukimą. Taigi šis puslapis yra apie pašaukimą – originalų, unikalų, individualų, skirtą tik tau. Kiekvienas sąmoningas, subrendęs ir atsakingas žmogus, nesvarbu koks populiarus, žymus, sėkmingas ar turtingas bebūtų, savo laiku iškelia egzistencinius, gyvenimo prasmės ir savo pašaukimo klausimą.

Šis puslapis yra apie sėkmę, kurios šiandien vaikomės daugelis iš mūsų. Sėkmė nėra (tik) karjera, pinigai, pripažinimas. Sėkmingas žmogus – realizuojantis savo pašaukimą, pasiekęs karjeros aukštumas konkrečioje veikloje, reikalingas ir naudingas visuomenei, suvokiantis, kad ne pinigų turėjimas atneša laimę, o dalijimasis viskuo, kuo pats turtingas, – ar tai būtų materialiniai dalykai ar dvasiniai, talentai, sugebėjimai ar įgūdžiai. Sėkmės temoje rasite ir aukščiausia laikoma jos charakteristiką – MOJO.

Turiu teoriją – tik suradęs savo pašaukimą, žmogus iš tikro tampa laimingas. Ir sėkmingas.
Kuo ilgiau gyvenu, kuo daugiau skaitau, domiuosi, bendrauju, tyrinėju save ir savo gyvenimą, stebiu žmones ir pasaulį, tuo labiau įsitikinu, kad ši teorija – teisinga. S.E.

Gal teko girdėti apie IKIGAI, apibūdinantį ilgą ir laimingą gyvenimą? Tiksliausias šio žodžio vertimas būtų “priežastis keltis ryte”. Tai mėgiama veikla, mylimas darbas, atsivėrę talentai, aistra gyvenimui, sėkmė ir džiaugsmas. Tai laimės pilnatvė ir gyvenimo prasmė.

Pinigai nepaprastai svarbūs mūsų gyvenime. Kuo jų daugiau, tuo geriau, nes jų pagalba gali atsakyti ne tik visus savo poreikius, bet ir būti dar naudingesnis savo šeimai, draugams, miestui, tautai, visuomenei. Kaip manai, kodėl daug milijardierių dovanoja, skiria labdarai didžiąją dalį savo turto (kai kurie net 90%)? Patikslinus tinklapio šūkį – būti reikalingu yra tavo pašaukimas.

Mums reikia stiprių, drąsių, išmintingų, atsidavusių lyderių visose gyvenimo sferose, įskaitant politiką, verslą ir dvasinę lyderystę. Turi lyderio sugebėjimų? Čia rasi teorijos ir praktinių įkvepiančių pavyzdžių, iš kurių galima pasimokyti.

O kaip dėl profesijos pasirinkimo? Spaudžia laikas, nes turi greitai nuspręsti, kuo būti? Ar žinai, kad skubotai pasirinkęs tau netinkamą profesiją, gali prarasti žymiai daugiau laiko, nei kad neskubėdamas ir apsvarstydamas? Ir prisimink, kad niekada nevėlu ištaisyti klaidą.

Ir tai ne visos temos šiame tinklapyje. Jei nebūtų laiko naršyti, čia rasite svarbiausius straipsnius.

Straipsnių skiltyje rasite didžiąją dalį visos medžiagos. Ten originalūs autoriniai tekstai, bei kitų autorių kūriniai ar iš kitų šaltinių surinkta ir paruošta medžiaga. Gal bus įdomu užmesti akį į komentarus, kuriuos išprovokuoja kai kurie užmatyti rašiniai, arba paskaityti interviu su žmonėmis, kurie savo gyvenime jau šį tą nuveikė ir pasiekė. Jų patirtis ir mintys, realus gyvenimo pavyzdys gali mus pamokyti, padrąsinti ir įkvėpti.

Elijas turi sėkmės akademiją, kur galite paskaityti sėkmės istorijas. Pavargę nuo kasdienio negatyvo, atsigaivinkite gerų naujienų skiltyje. Čia viskas pozityvu, kas įkvepia ir motyvuoja. Šalia – sėkmės akademijos “studentų diplominiai darbai” – šlovės muziejus. Tai žmogaus rankų ir proto sukurti stebuklai, žmonijos pasiekimai, jos aukso fondas. Tai pavyzdžiai, ką gali užsispyręs, darbštus, savo svajone ir savimi tikintis žmogus.

Ir žinoma, kaip gi be įvairių resursų? Protingų minčių, išmintingų citatų? Motyvacinių paveiksliukų? Tik prieš tai gal būtų naudinga paskaityti motyvacinių paveikslėlių naudojimo instrukciją. Yra ir fonų jūsų kompiuterio darbastaliui. Manau, jums turėtų patikti nemokamos elektroninės knygos. Užmeskit akį į rekomendacijų kategoriją, kur rasite gal būt jums naudingų ir reikalingų nuorodų, rekomenduojamų knygų, filmų, renginių.

Būdai ir metodai, kuriais galėčiau perduoti tai, ką patyriau, išmokau ir supratau, – įvairūs. Variantus rasite paslaugų aprašyme.
Jeigu turite pasiūlymų bendradarbiavimui, lauksiu žinių.

Jeigu įdomu, kodėl puslapio pavadinimas būtent Elijas, jei ką nors sudomintų, kaip viskas prasidėjo ar norėtumėte plačiau paskaityti apie svetainėje narstomas temas ir tikslus, informacijos rasite skiltyje Apie mus. Čia ir mano istorija.

Jeigu užsiregistruosite, į savo pašto dėžutę gausite nuorodą į kiekvieną naują straipsnį, plius visiems registruotiems nariams skirta atskira zona su mokymais, testais ir resursais.
Gerbdami privatumą ir laikydamiesi įstatymų, neužsiimame spaminimu. Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas ar perduotas jokiai trečiai šaliai.

Jei manote, kad šis darbas yra naudingas, reikalingas ir prasmingas, o galbūt jums padėjo vienu ar kitu klausimu, galite paremti mano veiklą. Jau esu ir Contribee.
Ačiū labai.

Turite klausimų? Parašykite ar paskambinkite.


Ačiū, kad apsilankėte.
Stasys Eidiejus, elijas.lt įkūrėjas
Mano asmeninė Facebook paskyra.
Elijo puslapis Facebook, Instagram, Youtube

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas