Vilniui atitenka „Financial Times“ įvertinimas

Vilniui atitenka „Financial Times“ įvertinimas – „Go Vilnius“ pripažinta geriausia miesto verslo plėtros agentūra, padedančia didinti miesto patrauklumą investuotojams.
Tokia nominacija skirta „Financial Times“ investicijų ekspertų padaliniui „fDi Intelligence“ paskelbus laimėtojus kasmetiniuose apdovanojimuose „fDI Strategy Awards“.

„Go Vilnius“ direktorė Inga Romanovskienė išplatintame pranešime pažymi, kad tai – ne tik agentūros, bet viso miesto ir skirtingų jame veikiančių organizacijų ir verslų įvertinimas, patvirtinantis, jog Vilnius vis sėkmingiau konkuruoja su kitais Europos ir pasaulio miestais.

„Norėdami sėkmingai konkuruoti su kitais Europos miestais, turime būti proaktyvūs ir veikti kūrybingai bei efektyviai – galvojame, kas užsienio kompanijoms ir specialistams yra aktualu, kokia pagalba ir dėmesys reikalingiausi. Pavyzdžiui, sukūrėme programą „Workation Vilnius“, kai užsienio kompanijos gali „pasimatuoti“ darbą ir laisvalaikį čia. Ši jau du kartus įgyvendinta programa padeda plačiai skleisti žinią apie Vilniaus patrauklumą verslo bendruomenei. Užsienio specialistams greičiau ir sklandžiau įsikurti padeda skaitmeninis įrankis „Relocation Guide“ bei seminarai „Welcome to Vilnius“, kurių metu galima pasikonsultuoti su ekspertais iš skirtingų valstybės institucijų“, –
sako I. Romanovskienė.

„fDi Strategy Awards“ apdovanojimai skiriami įvertinant įvairių pasaulio agentūrų per 2019 metus pateiktą informaciją apie miestų ir valstybių veiksmus didinant patrauklumą investuotojams. Visą apdovanotųjų sąrašą galima rasti čia.

Vilnius pastaraisiais metais sulaukia įvairių tarptautinių įvertinimų – pelnė „Financial Times“ apdovanojimą už investicijų grąžą, pateko į geriausiai „fintech“ startuolius pritraukiančių miestų dešimtuką bei tapo geriausiai technologijų startuolius pritraukiančiu miestu pasaulyje. Miesto strategiją pritraukti investicijas taip pat įvertino organizacija „Emerging Europe“, o analitinė bendrovė „Findexables“ praėjusią savaitę Vilnių įtraukė į patraukliausių Europos miestų „fintech“ įmonėms dešimtuką.

vz.lt, madeinvilnius.lt
Nuotraukoje: Go Vilnius komanda (Go Vilnius nuotr.)

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas