18 Steve‘o Jobso citatų

Steve‘o Jobso autobiografijos kūrėjas Walter’is Isaacson’as apie „Apple“ Įkūrėją rašė: „Jis nebuvo pavyzdingas vadovas ar pavyzdingas žmogus. Varomas savų demonų, tuos, kurie jį supo, jis galėjo supykdyti ir įvaryti į neviltį. Bet jo asmenybė ir aistra produktams buvo labai stipriai susijusios.“

Ir nors daugelis pripažino, kad Steve‘as buvo sunkaus charakterio, kartais netgi nepakenčiamas, vis tiek žavėjosi jo ryžtu, aistra tam, ką darė, tikėjimu ir kažkokiu slaptu žinojimu, kad yra daug daugiau, nei mes suprantame.


✔ Mes nežinome kur mus tai veda, mes tik žinome, kad yra kažkas didesnio ir svarbesnio negu bet kuris iš mūsų esantis čia.

✔ Aš savo noru buvau neturtingas, kai studijavau ir keliavau į Indiją, ir net dirbdamas gyvenau labiau paprastai. Todėl gana iš neturtingo, o tai buvo puiku, nes nereikėjo rūpintis pinigais, tapau neįtikėtinai turtingu, ir tada taip pat nereikėjo rūpintis pinigais.

✔ Aš stebėjau „Apple“ darbuotojus, kurie užsidirbo krūvą pinigų ir pajuto, kad nori gyventi kitaip. Kai kurie nusipirko „Rolls-Royce“ ir namų su jų prižiūrėtojais, ir dar pasamdė, kas prižiūrėtų namų prižiūrėtojus. Jų žmonos pasidarė plastines operacijas ir pavirto keistai atrodančiais žmonėmis. Aš nenorėjau taip gyventi. Aš pasižadėjau, kad neleisiu pinigams sugriauti man gyvenimo.

✔ Kiekvienam būna toks jausmas, kai jis supranta, kad dabar yra tas momentas, kai jis keičia ateitį.

✔ Ar tu nori praleisti visą likusį savo gyvenimą pardavinėdamas limonadą, ar nori gauti šansą pakeisti pasaulį?

✔ Vyresni žmonės sėdi ir klausia: „Kas tai?“, o aš klausiu: „Kur aš galiu tai panaudoti?“

✔ Būti turtingiausiu žmogumi kapinėse man visiškai nerūpi. Vakare einant miegoti pasakyti sau, kad padariau kažką nuostabaus – štai, kas man svarbu.

✔ Versle dideli dalykai nepadaromi vieno žmogaus. Prie jų dirba visa grupė.

✔ Kūrybiškumas tiesiog susieja dalykus. Kai paklausiate kūrybingų žmonių, kaip jie kažką padarė, jie jaučiasi šiek tiek kalti, nes jie iš tikrųjų nelabai ką ir darė, jie tiesiog kažką pamatė. Po kurio laiko jiems tai atrodė akivaizdu.

✔ Kartais, kai bandai kažką išrasti, padarai klaidų. Geriau jas greitai pripažinti ir toliau tobulinti savo išradimus.

✔ Mūsų tikslas yra sukurti geriausius prietaisus pasaulyje, ne didžiausius.

✔ Jei šiandien būtų tavo paskutinė tavo gyvenimo diena, ar norėtum daryti tai, ką dabar darai?

✔ Turėk pakankamai drąsos sekti savo širdį ir intuiciją. Jos tau pakuždės, ko tu iš tikrųjų nori. Visa kita – antraeiliai dalykai.

✔ Mano darbas nėra padaryti, kad žmonėms būtų geriau. Mano darbas padaryti juos geresnius.

✔ Neleisk, kad kitų nuomonių keliamas triukšmas užgožtų tavo vidinį balsą.

✔ Tavo laikas ribotas, todėl nešvaistyk jo, tarsi tai būtų kieno nors kito laikas.

✔ Atsimink, kad žinojimas, jog mirsi, yra geriausias būdas, kurį aš žinau, kad išvengtumėte mąstymo apie tai, ką galite prarasti.

✔ Tu privalai degti dėl idėjos, problemos arba neteisingo dalyko, kurį nori paversti teisingu. Jei nejauti pakankamai aistros nuo pat pradžių, tau niekada nepavyks.

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas