Sėkmingi žmonės vengia pesimistų

Tai, su kokiais žmonėmis bendraujame, yra daug svarbiau, nei manome.

Paaiškėjo, kad didžiausią įtaką mūsų grynajai vertei turi žmonės, kurie mus supa, rašo businessinsider.com.

Penkerius metus tyrinėjęs kasdienius turtingų žmonių įpročius, rašytojas Thomas C. Corley išsiaiškino, kad visi jie kaip įmanydami vengia vieno tipo žmonių: pesimistų.

„Turtuoliai, kurie patys užsidirbo milijonus, labai kruopščiai atsirenka žmones, su kuriais bendrauja, – rašo T. C. Corley savo knygoje „Change Your Habits, Change Your Life“ („Pakeisk savo įpročius, ir gyvenimas pasikeis“). – Mes esame tiek sėkmingi, kiek sėkmingi yra žmonės, su kuriais bendraujame dažniausiai. Turtingieji visada ieško tokių žmonių, kurie orientuoti į tikslą, pozityvūs, entuziastingi ir kurie gyvenimą vertina optimistiškai.“

86 proc. jo tyrinėtų turtuolių reguliariai bendraudavo su kitais į sėkmę orientuotais asmenimis.

Kita vertus, „jie labai riboja bendravimą su toksiškais, negatyviais žmonėmis“, aiškina jis. Negatyviai nusiteikusius draugus ir pažįstamus pakeisti pozityvesniais žmonėmis svarbu todėl, kad pozityvumas yra skiriamasis jo ištirtų turtuolių bruožas – o mes paprastai esame linkę kopijuoti žmones, su kuriais bendraujame.

„Ilgalaikė sėkmė įmanoma tik tada, kai mentalitetas pozityvus“, – teigia T. C. Corley. Jis ne pirmasis teigia, kad negatyvumas akivaizdžiai sumažina sėkmės tikimybę arba kad santykiai turi poveikį finansinei sėkmei.

Kone prieš visą amžių žurnalistas Napoleon Hill padarė panašias išvadas, ištyrinėjęs daugiau nei 500 turtuolių, kurie milijonus susikrovė savo jėgomis, gyvenimą ir įpročius.

„Žmonės perima prigimtį, įpročius ir galią tų asmenų, su kuriais bendrauja, – rašė jis savo 1937 m. bestseleryje „Think and Grow Rich“ („Mąstyk ir būk turtingas“). – O asmuo, kuris atstumia kitus žmones savo negatyvumu, neturi jokių vilčių sulaukti sėkmės.“

Išvada: negatyvumas išves jus iš sėkmės kelio, o tada ims veikti traukos dėsnis – aplink jus ims burtis panašūs neigiamai nusiteikę nevykėliai. Todėl kiek įmanoma venkite pesimistų ir pradėkite bendrauti su optimistais.

Nuotraukoje: Warren Buffett ir Bill Gates

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas