Metų CEO TOP 5: lyderystės receptai

„Verslo žinios“ kartu su „UniCredit Leasing“ devintą kartą renka Metų CEO – lyderį, sukūrusį daugiausia vertės darbuotojams, akcininkams ir visuomenei.

Paskutiniame konkurso etape dėl Metų CEO titulo liko varžytis penki šalies verslo lyderiai: Antanas Ėmužis, baldų gamybos AB „Freda“ generalinis direktorius, Edvardas Liachovičius, logistikos UAB „Girteka Logistics“ vadovas, Algimantas Markauskas, biotechnologijų UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius, Mantas Bartuška, AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovas, ir Radostinas Roussevas-Peine, prekybos UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius.

Trumpuose „Verslo žinių“ interviu jie pasakoja apie esminius gero vadovo komponentus: lyderystės principus, asmeninį požiūrį ir laisvalaikio prioritetus.

Algimantas Markauskas:

– Pirmiausia paminėčiau mūsų misiją, kuri yra tikra – padėti klientams daryti pasaulį sveikesnį, švaresnį ir saugesnį. Svarbu turėti ne pinigų, o idėją. Ir čia nesvarbu, ar patirties turi ar ne – svarbiausia yra idėja.

Antanas Ėmužis:

– Visada sakau, kad dirbu tada, kai aplink namą pjaunu žolę. Likusį laiką aš atostogauju „Fredoje“. Tai kaip galima nemėgti pirmadienio?

Radostinas Roussevas-Peine:

– Ar mėgstate pirmadienius?
– Žinoma! Nėra absoliučiai jokio skirtumo tarp devintos ryto pirmadienį ir šeštos vakaro penktadienį, jei tikrai mėgsti savo darbą.

Skaityti straipsnį
Šaltinis: vz.lt

 

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas