⭐ Motyvaciniai gyvenimo patarimai

01. Negadink kavos, gerdamas ją silpną. Pasidaryk stiprios ir gerk ją vieną, ir be cukraus – taip pajausi tikrą skonį. Negerk ant tuščio skrandžio, prieš tai išgerk vandens ar suvalgyk bananą.

02. Kas savaitę išmok naują rašybos taisyklę, pavyzdžiui, kad tarpas dedamas po kablelio, o ne prieš. Taip, kaip šiame sakinyje.

03. Susitvarkyk savo Feisbuko sieną – išmesk tuos, kurie postina jokios naudos neduodančias nesąmones. Priimk į draugus ar imk sekti protingus ir įdomius žmones.

04. Jei neskaitei – pradėk skaityti knygas. Pradžiai per mėnesį perskaityk nors vieną. Pradėk nuo klasikos, ne nuo beverčių romanų.

05. Laikas nuo laiko nueik į kiną. Pasirink rimtesnį, įdomesnį filmą. Nešvaistyk laiko ir pinigų tuščioms, kvailoms komedijoms.

06. Savaitgalį pasilepink, išsimiegok. Prisitempk į lovą maisto ir pažiūrėk per TV filmą, laidą ar banaliausią banalybę. Daryk tai be sąžinės graužimo.

07. Jei tau pirmadienis – sunki diena, keisk požiūrį į darbą arba darbą. Bajeriai apie penktadienius ir pirmadienius nebejuokingi. Žmonės jau seniai į darbą žiūri rimtai.

08. Įsirašyk į telefoną taksi firmų numerius ar programėles – maža ką. Netikėtai prireikus, nereikės blaškytis.

09. Išmok mintinai ir nuolat kartok šią tiesą: niekas kitas neatsakingas už mano gyvenimą, tik aš pats.

10. Eidamas mieste, retkarčiais sustok ir pažvelk į dangų. Pažiūrėk į debesis bent dešimt sekundžių. Nebūtina fotografuoti, tiesiog pasigrožėk.

11. Gyvenimas kartais atrodo labai sudėtingas, o kartais – labai paprastas. Nieko tokio, kad taip atrodo, nes jis toks ir yra.

12. Kartais paaukok smulkių vargšui prie parduotuvės. Tik kartais, neprisijaukink jo.


... ... ...

Atsiprašome. Šis turinys pilnai prieinamas tik prenumeratoriams.
Norėdami skaityti toliau, įrašykite Contribee platformoje gautą slaptažodį.

Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums.
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas