⭐ Kaip būti kietu ir tapti žinomu Feisbuke, nerašant originalių straipsnių

Skirta tautiečiams, kuriems givenimas nepaviko. Širdį drasko matant, kaip dalis jūzerių tiesiog voliojasi purve, mėgindami pakilti į pripažinimo viršūnes. Tebūnie šis tekstas mano mažas, (ne)savanaudiškas indėlis į jų šlovės olimpą.

Šiandien aš jums papasakosiu, kaip galima tapti žymiu ir matomu Feisbuke, nekuriant savo originalių postų.
Rašyti ką nors originalaus, reiškia sukti galvą, t.y. galvoti, mąstyti, kurti ir daryti kitokį panašų darbą. DARBĄ! Sukti smegenis nėra lengva. Ne visiems tai gaunasi be pastangų. Bet yra būdas, kurį galima naudoti, neįdedant itin daug darbo – tai komentarų rašymas.

Tik reikia žinoti, kur rašyti, nes kitu atveju bus sugaištas laikas, o naudos jokios. Šį metodą pavadinau ‘prielipiniu’, nuo žodžio ‘prielipa (prielipinės)’ – tai tokios žuvys, kurios savo ypatingu peleku prisisiurbia prie banginio ar ryklio ir keliauja su juo nemokamai, t.y. nenaudodamos savo jėgų ir energijos, dar gi maitindamosis anų grobio liekanomis.

Taip galima elgtis ir su Feisbuko rykliais ir banginiais – įžymybėm ir celebričiais, turinčiais dešimtis ar net šimtus tūkstančių draugų ir pasekėjų. Tiesiog pakanka ‘prisisiurbti’ prie jų savo komentarais, kuriuos iškart pamatys tie minėti dešimtys tūkstančių skaitytojų. Kuo daugiau komentarų – tuo dažniau jus pamatys ir įsidėmės, o jei komentarai dar ir į temą, teisingi ir tikslingi, užkoduoti ir su tam tikrom potekstėm – jūs tapsite žvaigžde.

Jums nebereikės kurti savo postų. Nesvarbu, kad jūsų paskutinis įrašas Feisbuke yra naujienos iš Maskvos Olimpiados 1980 metais ar pašarintas Valinsko “Taip ir ne” įrašas 1993 metais – tai niekam neberūpės. Jūs būsite matomas, žinomas ir įsigysite naujų draugų, nes plauksite kartu ten, kur plaukia jūsų banginis! Ir tuo pačiu naudositės jo grobio liekanomis: šlovės, žiūrimumo, žinomumo likučiais.

Aš jums pažadu – jeigu kruopščiai laikysitės visų šių patarimų, tai labai neužilgo tapsite žymūs ir žinomi, pelnysite skaitytojų pagarbą, o gal net ir baimę.

1. Sekite visų celebričių (pramogų, politikos, sporto, medios) gimtadienius ir suskubkite juos pirmieji pasveikinti. Būtina kreiptis familiariai, pvz, Prezidentės sienoj rašykite ‘Su gimce, Dalyte’, Mikutavičiaus – ‘gyvuok, Marka!’, Mamontovui – ‘Būk pasveikintas, Andriucha’, Lansbergiui Jr. – ‘Sveikinimai, Gabri!’ ir panašiai. Taip pasirodysite esąs itin artimai pažįstamas su tais, kuriuos kiti mato tik televizoriuj. Galimas daiktas, kad jie jus užblokuos, bet tuomet galėsite visiems pasakoti, kaip tokios įžymybės atkreipė į jus dėmesį ir kaip jie nepakelia kritikos.

2. Prie visų naujausių įžymybės postų rašykite emocingus komentarus, priklausomai nuo temos: ‘ploju atsistojęs’ (atsisėdęs, atsigulęs, atsitūpęs, nesvarbu), ‘klykiu iš juoko’ (arba užtenka tik ‘klykiu’), ‘kaip dabar atmatyti?’ (šitas jau padėvėtas, bet dar eina), ‘einu pavemsiu’, ‘verkeu koke valanda’ (labai jau outdated, geriau nebenaudokit), ‘žvengiu’. Taip atrodysit ne tik nuolankus ir ištikimas sekėjas (na, nebūtinai padlyza), bet ir tobulai suprantantis posto autorių, esantis itin artimas su jo mąstymu, tiesiog sielos dvynys, t.y. tokio pačio intelekto koeficiento ir, greičiausiai, visuomeninio statuso.

3. Prie žinomybės posto ar nuotraukos apie tai, kad jis, pvz, davė kraujo, paklauskite: ‘o iki kelių valandų jie dirba, nes ir aš ketinu užsukti?’ (antros dalies po kablelio rašyti nebūtina, bet nepakenks, nes ne visi gali suprasti, jog jūs norite pasakyti, kad ketinate irgi važiuoti duoti kraujo), ‘nežinai, ar šeštadieniais dirba?’, ‘koks ten jų adresas, gali priminti?’. Taip pasirodysite esąs aktyvus ir atsakingas visuomenės narys, geranoriškas, drąsus ir nesavanaudiškas. Žinoma, po to kraujo duoti nebūtina.


... ... ...

Atsiprašome. Šis turinys pilnai prieinamas tik prenumeratoriams.
Norėdami skaityti toliau, įrašykite Contribee platformoje gautą slaptažodį.

Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

 

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas