Lietuvis automobilių meistras JAV paskelbtas Metų žmogumi

Ramučiuose gyvenantis automobilių kėbulų meistras Kazimieras Stankevičius į Orlando mieste (JAV) vykusį tarptautinį seminarą pakviestas kaip vienas geriausių šios srities ekspertų pasaulyje. Neoficialiai šis renginys laikomas automobilių kėbulų tiesintojų pasaulio čempionatu. Vėliau, „Mobile Tech Expo“ parodoje, jam įteiktas apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus („Lifetime Achievement Award“).

Sausio pabaigoje Orlande (JAV) vykusioje Tarptautinėje automobilių meninio lyginimo parodoje „Mobile Tech Expo“ K. Stankevičius paskelbtas Metų žmogumi, o už unikalių įrankių gamybą lietuviui išimties tvarka įteiktas specialus sertifikatas, tradiciškai teikiamas tik JAV bei Kanados piliečiams. Kartu į parodą Orlande vyko ir jo jauniausias Kazimiero sūnus Paulius Stankevičius. Tėčiui versle talkina ir kiti sūnūs: Eimantas, Tomas ir Mantas. K. Stankevičius yra įkūręs „Stanliner“ įmonę, apie kurią sklinda legendos visame pasaulyje. Meistras tiesina automobilių kėbulus subtiliai ir meniškai, nepažeisdamas originalaus dažų sluoksnio.

ELTA jau skelbė, kad pas šį meistrą į Ramučius atvyksta mokiniai iš Japonijos, Kanados, Australijos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos, Rusijos, Pietų Afrikos Respublikos. Čia įkurtame mokymų centre atlikę praktiką ir išlaikę egzaminus, jie gauną sertifikatą, patvirtinantį, kad yra aukščiausios klasės specialistai. „Floridoje vykstančiose parodose „Stanliner Lithuania“ komandą sudaro mano geriausi mokiniai iš viso pasaulio“, – pasakojo K. Stankevičius. Visame pasaulyje labai vertinami ir jo sukurti įrankiai. Tokių įrankių auksarankis iš Ramučių yra sukūręs daugiau kaip pusantro šimto. 2018 metais JAV jam buvo įteiktas apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus (“Lifetime Achievement Award“). Šis prizas laikomas aukščiausiu profesinės veiklos įvertinimu pasaulyje.

Pernai K. Stankevičiaus nuopelnai įvertinti ir gimtinėje – meistras apdovanotas Kauno rajono savivaldybės Garbės ženklu, primenama Savivaldybės pranešime.

Kazimieras Stankevičius su sūnumis Tomu ir Pauliumi
Kazimieras Stankevičius
Kazimieras Stankevičius su kitais pasaulio meistrais
Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas