Lietuviui – aukso medalis iš Jungtinės Karalystės monarchės rankų

18-mečiui Arminui Bartkui, emigravusiam su šeima iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės monarchė Elizabeth II sekmadienį vykusios ceremonijos metu įteikė specialų apdovanojimą už parodytus gabumus egzaminuose.

Pasak portalo Lynn News, ši tradicija tęsiasi nuo 19 a., kai gautasis Karalienės aukso medalis yra įteikiamas geriausiems Karaliaus Edwardo VII (KES) akademijos (King Edward VII (KES) Academy) mokiniams.

“Tai buvo neįtikėtina ir unikali patirtis. Aš labai didžiuojuosi savimi ir esu labai laimingas gavęs šį apdovanojimą bei esu pasiryžęs toliau siekti žinių aukščiausiu lygiu, – teigė mokinys. – Aš niekad šiandienos nepamiršiu.”

Arminas kartu su savo tėvais ir sese buvo pakviesti į kasmetinę ceremoniją, vykstančią karalienės privačioje rezidencijoje Sandringhamo namuose.

Arminas Bartkus, Rugilė Simulytė, Vaidas Simulis ir Lorena Simulė

“Arminas labai sunkiai stengėsi gauti šį apdovanojimą ir dėjo milžiniškas pastangas gerai išlaikyti A lygio egzaminus, – teigė vaikino tėvas Vaidas Simulis. – Mes niekad nesitikėjome susitikti su karaliene, ir tai buvo vieną kartą gyvenime pasitaikanti galimybė susitikti su Jos Didenybe privačiai.”

Šeimą lydėjo ir KES akademijos direktorė Sarah Hartshorn, kuri labai džiaugėsi savo moksleivio pasiekimais.

“Arminas mokėsi pas mus 7 metus, tikrai jo pasiekimai verčia didžiuotis savo mokyklą, jo šeimą ir jį patį. Mes visi labai didžiuojamės juo. Jis dirbo labai atkakliai ir buvo pasišventęs savo mokslams, – teigė direktorė. – Jis taip pat buvo geraširdis ir prireikus padėdavo kitiems mokiniams. Aš esu įsitikinusi, kad jam tikrai seksis ir tolimesnėse studijose.”

Please wait...
Dalis tekstų Elijuje skirta tik Contribee prenumeratoriams. Užsiprenumeravę paremsite puslapį, prisidėsite prie jo gyvavimo ir augimo. Su Jūsų pagalba bus dar daugiau gero, įdomaus, reikalingo ir naudingo turinio. Ačiū Jums!
Apie prenumeratą.

Skirti paramą

Parašykite komentarą

Būti laimingu - tavo pašaukimas